MAYDIN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Maydın Yapı, yılların verdiği tecrübe ile Gebze'de yeralan Fabrika ve Showroomu ile müşterilerine İnşaat, Taahhüt, Alüminyum Doğrama ve PVC doğrama ürün ve hizmet sunmaktadır...

Mütahitlik, İnşaat, Kompozit ve alüminyum cephe giydirme, alüminyum profil ve doğrama, pvc doğrama, alüminyum korkuluk ve küpeşteler, katlanır cam balkon uygulamaları, ofis cam bölmeleri, alüminyum ofis bölmeleri, otomatik panjur sistemleri, pvc pencere ve kapı sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri, Standart cephe giydirmeleri, özel dizayn cephe giydirmeler, alüminyum cephe kaplama elemanları, elektrostatik boyalı levha elemanları, cam kaplama bina uygulamaları, merdiven korkulukları, camlı korkuluklar, camsız korkuluklar konularında Gebze'de hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman personeli, İnşaat, Alüminyum ve PVC konusundaki geniş ürün yelpazesi, ekonomik fiyatlandırma ve ergonomik tasarım seçenekleri ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve kaliteli ürün kaliteli işçilik anlayışı ile anahtar teslim projeler üretmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden üretim altyapısı, Ülkemizin ve dünyanın önde gelen mamül ve yarı mamül tedarikçilerinin kaliteli ürünleri, profesyonel ekip ve profesyonel üretim montaj ve servis hizmet anlayışı ile sektörün lider fimalarından biri olmak amaç ve vizyonundayız...

Kalite Politikamız

Maydın İnşaat gebze

Müşterilerimizin beklentilerini anlayarak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışıyoruz.

Kalite Hedeflerimiz, Müşteri şikâyetlerini gidermek, yeniden çalışma ve onarım işlerini en aza indirmek, verimliliği artırarak maliyet azaltımını sağlamak ve bunu müşterilerimize yansıtmaktır.

Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı arttırıyoruz. Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik ediyoruz.

Çevre Politikamız

Maydın yapı gebze

Çevrenin korunmasına yönelik gösterdiğimiz tüm gayretlerimizi, ilişkilerimizi ahlaki değerlerin ışığında tutarak, toplumla iletişim halinde koruyoruz.

Enerji kullanımında, teknoloji seçiminde, şantiyelerin kurulması ve çalıştırılmasında; doğal kaynak kullanımında israfın önlenmesini, çevrenin korunmasını, kirliliğin önlenmesi amacıyla tüm faaliyetlerimizde atık ve artıkların azaltılmasını ve geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasının sağlanmasını, firmamızın ana prensibi olarak belirledik.

İş Güvenliği Politikamız

Aluminyum gebze

Çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi konusunda tüm yasaların, insani ve ahlaki duyguların emrettiği şekilde çalışmaktayız.

Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını ya da en alt seviyeye indirilmesini sağlamak hedefimizdir.

Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uyuyoruz.


MAYDIN YAPI İNŞAAT ALÜMİNYUM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Maydın Yapı, yılların verdiği tecrübe ile Gebze'de yeralan Fabrika ve Showroomu ile İnşaat, Kompozit, alüminyum cephe giydirme, alüminyum profil ve doğrama konularında müşterilerine hizmet sunmaktadır...

Osman Yılmaz Mah. 626/1 Sok.
Bahar Apartmanı No:2-2
41400
Gebze, KOCAELİ, TÜRKİYE

+90 262 644 62 78
+90 533 264 45 97

info@maydinyapi.com.tr

www.maydinyapi.com.tr


Copyright © 2016 MAYDIN YAPI İNŞAAT GEBZE